Dohodnite si termín na:
055 644 59 40/ 055 460 45 84

Objednávky a prvé vyšetrenie

Vieme, že včasná pomoc je tá najúčinnejšia a preto objednávame pacientov bez dlhých čakacích dôb. Naši pacienti už roky oceňujú maximálnu diskrétnosť a individuálny prístup ku každému pacientovi.
Na psychiatrických ambulanciách v Košiciach a Moldave nad Bodvou je zavedený objednávkový systém (objednanie na konkrétny deň a hodinu). Objednať sa môžete telefonicky na číslach ktoré nájdete v sekcií kontakt.

Prvé psychiatrické vyšetrenie trvá približne hodinu, jeho dĺžka však závisí od konkrétnych problémov pacienta. K vyšetreniu je potrebný preukaz poistenca a dokumentácia, ktorá súvisí s Vaším zdravotným problémom alebo iné dokumenty. Pacientom jasne a zrozumiteľne vysvetlíme ich diagnózu a oboznámime ich s priebehom liečby. Frekvencia ďalších návštev a konzultácií je otázkou vzájomnej dohody. Hodina objednania je orientačná a v niektorých prípadoch je potrebné čakať (napr. nárazovo vyšší počet akútnych pacientov alebo komplikovanejšie psychiatrické prípady). Prosíme Vás preto o porozumenie. Posledný pacient je prijatý približne pol hodinu pred koncom ordinačných hodín. Akútne stavy príjmame bez objednania.

Navštíviť nás môžete na základe práva pacienta na slobodný výber lekára, bez regionálneho obmedzenia, bez výmenného lístku alebo doporučenia všeobecného alebo iného lekára. Telefonické objedávky príjmame počas ordinačných hodín.

Vašu objednávku môžete zrušiť osobne alebo telefonicky, uvoľníte tým termín pre ďalších pacientov. Ďakujeme.